Pomoc drogowa Włochy

Kolizja lub awaria auta na Warszawskich Włochach

Potrzebne holowanie lawetą?

Pomoc drogowa Warszawa Włochy – Tylko z Ącki

Warszawskie Włochy są bardzo szybko rozwijającą się dzielnicą miasta Warszawa. Szacuje się że na terenie całego miasta przypada przypada już 800 samochodów na 1000 mieszkańców. W tak zatłoczonej miejskiej dżungli łatwo o kolizję. Dlatego warto nawet na wszelki wypadek posiadać przy sobie numer telefonu do sprawdzonej pomocy drogowej.

Pomoc drogowa Włochy Warszawa

Awaria samochodu na drodze jest sytuacją nagłą, nieprzewidywalną mogącą wystąpić o każdej porze roku czy dnia. Szczególnie w sezonie zimowy niegarażowane auta mogą dostarczyć ich właścicielom problemów. Często zdarza się, że pojazdy zaparkowane dłuższy czas przy minusowej temperaturze o poranku nie chcą odpalić. Przyczyn awarii może być bardzo wiele i często nie jesteśmy w stanie zaradzić problemowi nie posiadając specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Dlatego ważnym, w tych już i tak stresujących sytuacjach jest mieć możliwość skorzystania z fachowej pomocy. 

Usługi pomocy drogowej - Warszawa Włochy

pomoc drogowa włochy Warszawa laweta holowanie

Pomoc drogowa Włochy - rodzaje pojazdów

Ącki Pomoc Drogowa Warszawa jest profesjonalną, szybko rozwijającą się firmą. Flotę swoich pojazdów dostosowujemy w taki sposób, ażeby sprostać wymaganiom każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Nasze lawety są gotowe do realizacji nowych zleceń 24 h 7 dni w tygodniu. 

Transportujemy lawetą samochody osobowe, dostawcze, busy, przyczepy, terenowe, SUV, sportowe, zabytkowe. Nasz sprzęt pozwala na bezpieczne holowanie aut z bardzo niskim zawieszeniem i tych o dużej wartości materialnej czy kolekcjonerskiej.

Przewozimy jednoślady wszelkiego rodzaju. Na co dzień motocykle, quady, skutery, motorowery, ale posiadaliśmy zlecenia nawet na transport rowerów. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność.

Maszyny rolnicze i przemysłowe takie jak np. wózki widłowe, podnośniki, koparki, ładowarki, meleksy.

Łodzie jachty również nie stanowią dla naszej firmy żadnego kłopotu.

Holowanie Warszawa Włochy

Zgodnie z obowiązującymi przepisami holowanie samochodu można wykonać przy pomocy linki lub korzystając z lawety. Zdecydowanie polecamy drugi sposób. Jest szybszy, bezpieczniejszy i obarczony znacznie mniejszym stresem. 

Wszystkie samochody się psują zarówno te używane jak i te które niedawno wyjechały z salonu. Dowodzą tego nie tylko statystyki, ale również auta stojące przy drogach czy porzucone na parkingach. Eksploatując nawet najbardziej zadbane auto, z regularnie sprawdzanym stanem technicznym nie jesteśmy w stanie wykluczyć  nieprzewidzianej awarii. Warto w takich sytuacjach skorzystać z usług doświadczonej pomocy drogowej.

Laweta Warszawa Włochy

Ącki Pomoc Drogowa Warszawa naszą specjalnością jest świadczenie pełnego zakresu usług holowanie laweta oraz pomocy drogowej. Dbając o czas klienta jeśli to tylko możliwe udzielamy pomocy w miejscu wystąpienia awarii. Dotyczy to drobnych napraw, dowozu paliwa lub jego wymiany, awaryjnego otwierania pojazdu, awaryjnego uruchamiania i wymiany kół. Jeżeli problemu nie można rozwiązać na miejscu pomagamy odholowując pojazd lub oferujemy usługę lawety. Jeśli potrzebujesz pomocy na drodze, musisz skorzystać z usługi holowania lub poszukujesz taniej lawety zadzwoń do nas.

Pomoc drogowa na Warszawskich Włochach

W Ącki Pomoc drogowa Warszawa Włochy dysponujemy nowoczesnymi lawetami. W skład naszego zespołu wchodzą tylko dobrze wyszkoleni i sprawdzeni fachowcy. Cały czas śledzimy i wprowadzamy najnowsze rozwiązania. W czasach kiedy nauka i technika pędzi do przodu na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje. Szkolimy się i wymieniamy, modernizujemy swój sprzęt. Na naszą pomoc można liczyć przez całą dobę 24h, siedem dni w tygodniu, również nocą oraz w niedziele i święta.

Obszar usług pomocy drogowej

Pomoc Drogowa Ącki Warszawa to sprawdzona marka, znana kierowcą z profesjonalnego podejścia i rozsądnych cen. Jesteśmy dostępni 24 h 7 dni w tygodniu na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejsowości.

pomoc drogowa warszawa i okoliczne miejscowości

Okoliczne miejscowości

Nowy Dwór Mazowiecki, Jabłonna, Wieliszew, Legionowo, Nieporęt, Radzymin, Marki, Ząbki, Kobyłka, Wołomin, Zielonka, Sulejówek, Halinów, Wiązowna, Otwock, Józefów, Karczew, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Piaseczno, Lesznowola, Piastów, Michałowice, Nadarzyn, Pruszków, Podkowa Leśna, Brwinów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Żyrardów, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Stare Babice, Leszno, Izabelin, Łomianki, Czosnów.