Dowóz paliwa

Dostarczenie paliwa Warszawa i okolice

Firma Ącki Pomoc Drogowa od lat wykonuje usługi lawety na terenie Warszawy i okolic. W czasie swojej codziennej pracy niejednokrotnie mamy kontakt z różnego rodzaju nieprzewidzianymi awariami, zdarzeniami, sytuacjami nadzwyczajnymi. Do kategorii częstych zleceń, w czasie których pomagamy kierowcom zaliczyć możemy usługę dowozu paliwa w przypadku jego braku. Przyczyn tego rodzaju awarii czyli pustego zbiorniku paliwa jest kilka, a do głównych należy roztargnienie, pośpiech lub uszkodzenie samochodu.

Nasza pomoc drogowa dostarcza paliwo nie tylko w przypadku jego braku. Zdarza się że do zbiornika zostanie wlana niewłaściwa substancja. Spokojnie, najważniejsze nie panikować. Bez uruchamiania pojazd należy zepchnąć w bezpieczne miejsce i wezwać profesjonalną pomoc drogową. Wypompujemy niewłaściwe zatankowane paliwo i napełnimy prawidłowym.  

Pomoc drogowa - Dowóz paliwa

Usługę jaką Państwu oferujemy, czyli dowóz paliwa w Warszawie i okolicach kierujemy do użytkowników każdego rodzaju pojazdów mechanicznych. Mając na względzie dobro naszych klientów zawsze działamy szybko i w sposób profesjonalny. Niezwłocznie po zgłoszeniu klienta wysyłamy na miejsce naszych pracowników.

Od lat świadczymy swoją usługę pomocy drogowej na terenie miasta Warszawa. Zdążyliśmy bardzo dobrze poznać topografię całej stolicy. Bez problemu dojeżdżamy szybko w dowolne, wskazane przez klienta miejsce. 

dowóz dostawa paliwa warszawa

Dane kontaktowe

Pomoc Drogowa ĄCKI

Warszawa, Marki oraz okolice.

Copyright 2021 © ĄCKI POMOC DROGOWA | Wykonanie BEST ID