Holowanie 24h

Holowanie pojazdów Warszawa

Holowanie to nasza pasja. Posiadamy auto lawety umożliwiające holowanie pojazdów osobowych i dostawczych na terenie całej Warszawy i okolicznych miejscowości

Laweta do holowania pojazdów osobowych

Jeśli chcesz przetransportować unieruchomiony pojazd osobowy albo dostarczyć samochód do miejsca docelowego za pomocą lawety lub sprowadzić pojazd do nowej lokalizacji to jesteś we właściwym miejscu. Transportujemy pojazdy osobowe ponieważ jest to nasza pasja oraz posiadamy odpowiedni sprzęt.

holowanie samochodów warszawa i okolice

Holowanie lawetą pojazdów powypadkowych

Potrzebujesz nagłej pomocy drogowej? Również dobrze trafiłeś, dlatego ponieważ w tym się specjalizujemy. Zajmiemy się twoim pojazdem tak szybko jak to tylko będzie możliwe. Skontaktuj się z nami telefonicznie.

Obsługujemy wszystkie miejscowości w województwie mazowieckim. Nasze pojazdy – lawety są nowe i w ciągłej gotowości do pracy.

W czasach pandemii jesteśmy cały czas w pełnej gotowości. Dbamy o dobro naszych klientów i dlatego minimalizujemy rozprzestrzenianie się COVID-19 stosując odpowiednie środki ochronne. Laweta jest zawsze dezynfekowana po odbytym kursie po to aby nie roznosić patogenów, które mogły by osiąść na pojeździe. Możesz nam zaufać ponieważ działamy już od lat na polskim rynku w innych gałęziach przemysłu. Na terenie Warszawy jesteśmy konkurencyjni, ponieważ mamy nowy, niezawodny sprzęt. Laweta to najlepszy sposób na transport pojazdów bez kierowcy.

Nasze Lawety są przystosowane do transportu klas samochodów takich jak klasa A, B, C, D, E, F, S, H i J. Czyli zarówno pojazdy premium oraz zwyczajne samochody, w tym miejskie. Na lawetę zmieści się również pojazd terenowy ponieważ jej szerokość przewiduje rozstaw kół terenówek. Laweta przewiecie również kabriolet.

Klasy holowanych pojazdów

Klasy pojazdów osobowych wg wielkości, źródło: Wikipedia:

  • małe (mini, segment A)(ang. mini cars) – samochody przeznaczone do jazdy miejskiej; cechują je niewielkie wymiary oraz niskie koszty eksploatacji.
  • miejskie (segment B)(ang. small cars) – małe samochody oferujące więcej aniżeli segment A miejsca dla pasażerów oraz praktyczny bagażnik.
  • kompaktowe (klasa niższa-średnia, segment C)(ang. medium cars) – samochody średnich wymiarów przeznaczone do jazdy po mieście oraz na trasach.
  • klasa średnia (samochody rodzinne, segment D)(ang. large cars) – samochody zapewniające komfortowe warunki podróżowania pięciu dorosłym osobom (z bagażem) na dłuższych dystansach. Najczęściej w wersjach nadwoziowych sedan (lub bliskich wielkością sedanom hatchback) oraz kombi.
  • klasa wyższa-średnia (segment E)(ang. executive cars) – duże, komfortowe i bogato wyposażone samochody, których celem jest nie tylko użytkowanie przez rodziny, ale także jako reprezentacyjne limuzyny dla firm.
  • luksusowe (segment F)(ang. luxury cars) – limuzyny o najwyższym poziomie wyposażenia i najlepszych (często największych) silnikach. Ich cechy pozwalają na bardzo komfortową podróż zarówno kierowcy, jak i pasażerom.
  • sportowe – (segment S) (ang. sport coupes) – klasa samochodów obejmująca bardzo dużą grupę pojazdów. Standardowo znajdują się tu pojazdy o nadwoziu dwu-, ewentualnie trzydrzwiowym.