Wymiana koła

Wymiana koła na drodze

Nie ma znaczenia czy podróżujemy centrum Warszawy czy poza terenem zabudowanym przysłowiowego „kapcia” możemy złapać wszędzie. Jakakolwiek wzmożona uwaga czy częsta kontrola ogumienia nie ustrzeże nas przed taką sytuacją. Polskie drogi są dziurawe, nierówne, mogą się na nich znaleźć ciała obce.

Niekiedy sytuacja powoduje, że nie możemy sobie pozwolić na samodzielną wymianę koła i musimy skorzystać z usługi pomocy drogowej.

Po pierwsze kiedy nie posiadamy odpowiedniego wyposażenia. Może się zdarzyć, że samochód nie jest przez nas eksploatowany codziennie i nie wiedzieliśmy o braku zapasu, klucza, sprawnego podnośnika. 

Zmiana koła Warszawa

Drugą sytuacją jest niekorzystna lokalizacja awarii. Sytuacje tego rodzaju nigdy nie są przez nas planowanymi. Jakakolwiek, nawet krótka podróż z przebitą oponą jest niemożliwa. Zmrok, bardzo ruchliwa droga, brak możliwości skorzystania z utwardzonego terenu do uniesienia pojazdu są to czynniki zmniejszające poczucie bezpieczeństwa w czasie naprawy. Chyba nikt z nas nie chciałby zajmować części pasa ruchu po ciemku, z latarką i unosić kilkaset kilogramów na miękkim podłożu.

Trzecia sytuacja jest zwyczajnie związana z wygodą. Możemy podróżować biznesowo, na uroczystość i posiadać na sobie elegancki ubiór. Nie potrafić lub zwyczajnie nie mieć ochoty brudzić rąk.

We wszystkich powyższych sytuacjach lepiej nie ryzykować i skorzystać z usługi profesjonalistów, którzy zajmują się nie tylko samych holowaniem, ale wszelką pomocą na drodze. Ącki Pomoc Drogowa Warszawa poleca swoje usługi.

Pomoc drogowa wymiana koła

Potrzebujesz wymiany koła, felgi, usług wulkanizacji na terenie Warszawy i okolic? Zapraszamy do kontaktu z Ącki Pomoc Drogowa.

  • Pracujemy i jesteśmy do Twojej dyspozycji całą dobę 24H przez 7 dni w tygodniu,
  • Każde nowe wezwanie traktujemy priorytetowo i przyjedziemy na miejsce najszybciej jak to będzie możliwe,
  • Współpracujemy z warsztatami oraz zakładami wulkanizacyjnymi na terenie całej Warszawy i okolic.

Do otrzymania fachowej pomocy przy wymianie koła musisz wykonać tylko dwie czynności.

  • Zabezpiecz pojazd. Upewnij się, że pozycja Twojego samochodu nie stwarza zagrożenia dla Ciebie oraz innych użytkowników ruchu drogowego. Oznacz miejsce awarii trójkątem ostrzegawczym, unieruchom samochód, w miarę możliwości nie blokuj drogi.
  • Zadzwoń do Ącki Pomoc Drogowa i pozostaw wszystko profesjonalnej firmie. 

Jeśli nie posiadasz koła zapasowego lub posiadane nie jest odpowiednie do użycia koniecznie poinformuj nas o tym telefonicznie.