Pomoc drogowa Praga Południe

Kolizja lub awaria auta na Warszawskiej Pradze Południe

Potrzebne holowanie lawetą?

Pomoc drogowa Warszawa Praga Południe – Tylko z Ącki

Warszawska Praga Południe jest bardzo szybko rozwijającą się dzielnicą miasta Warszawa. Szacuje się że na terenie całego miasta przypada przypada już 800 samochodów na 1000 mieszkańców. W tak zatłoczonej miejskiej dżungli łatwo o kolizję. Dlatego warto nawet na wszelki wypadek posiadać przy sobie numer telefonu do sprawdzonej pomocy drogowej.

Pomoc drogowa Praga Południe Warszawa

Awaria samochodu na drodze jest sytuacją nagłą, nieprzewidywalną mogącą wystąpić o każdej porze roku czy dnia. Szczególnie w sezonie zimowy niegarażowane auta mogą dostarczyć ich właścicielom problemów. Często zdarza się, że pojazdy zaparkowane dłuższy czas przy minusowej temperaturze o poranku nie chcą odpalić. Przyczyn awarii może być bardzo wiele i często nie jesteśmy w stanie zaradzić problemowi nie posiadając specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Dlatego ważnym, w tych już i tak stresujących sytuacjach jest mieć możliwość skorzystania z fachowej pomocy. 

Usługi pomocy drogowej - Warszawa Praga Południe

pomoc drogowa praga południe warszawa laweta holowanie

Pomoc drogowa Praga Południe - rodzaje pojazdów

Ącki Pomoc Drogowa Warszawa jest profesjonalną, szybko rozwijającą się firmą. Flotę swoich pojazdów dostosowujemy w taki sposób, ażeby sprostać wymaganiom każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Nasze lawety są gotowe do realizacji nowych zleceń 24 h 7 dni w tygodniu. 

Transportujemy lawetą samochody osobowe, dostawcze, busy, przyczepy, terenowe, SUV, sportowe, zabytkowe. Nasz sprzęt pozwala na bezpieczne holowanie aut z bardzo niskim zawieszeniem i tych o dużej wartości materialnej czy kolekcjonerskiej.

Przewozimy jednoślady wszelkiego rodzaju. Na co dzień motocykle, quady, skutery, motorowery, ale posiadaliśmy zlecenia nawet na transport rowerów. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność.

Maszyny rolnicze i przemysłowe takie jak np. wózki widłowe, podnośniki, koparki, ładowarki, meleksy.

Łodzie jachty również nie stanowią dla naszej firmy żadnego kłopotu.

Holowanie Warszawa Praga Południe

Zgodnie z obowiązującymi przepisami holowanie samochodu można wykonać przy pomocy linki lub korzystając z lawety. Zdecydowanie polecamy drugi sposób. Jest szybszy, bezpieczniejszy i obarczony znacznie mniejszym stresem. 

Wszystkie samochody się psują zarówno te używane jak i te które niedawno wyjechały z salonu. Dowodzą tego nie tylko statystyki, ale również auta stojące przy drogach czy porzucone na parkingach. Eksploatując nawet najbardziej zadbane auto, z regularnie sprawdzanym stanem technicznym nie jesteśmy w stanie wykluczyć  nieprzewidzianej awarii. Warto w takich sytuacjach skorzystać z usług doświadczonej pomocy drogowej.

Laweta Warszawa Praga Południe

Ącki Pomoc Drogowa Warszawa naszą specjalnością jest świadczenie pełnego zakresu usług holowanie laweta oraz pomocy drogowej. Dbając o czas klienta jeśli to tylko możliwe udzielamy pomocy w miejscu wystąpienia awarii. Dotyczy to drobnych napraw, dowozu paliwa lub jego wymiany, awaryjnego otwierania pojazdu, awaryjnego uruchamiania i wymiany kół. Jeżeli problemu nie można rozwiązać na miejscu pomagamy odholowując pojazd lub oferujemy usługę lawety. Jeśli potrzebujesz pomocy na drodze, musisz skorzystać z usługi holowania lub poszukujesz taniej lawety zadzwoń do nas.

Pomoc drogowa na Warszawskiej Pradze Południe

W Ącki Pomoc drogowa Warszawa Praga Południe dysponujemy nowoczesnymi lawetami. W skład naszego zespołu wchodzą tylko dobrze wyszkoleni i sprawdzeni fachowcy. Cały czas śledzimy i wprowadzamy najnowsze rozwiązania. W czasach kiedy nauka i technika pędzi do przodu na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje. Szkolimy się i wymieniamy, modernizujemy swój sprzęt. Na naszą pomoc można liczyć przez całą dobę 24h, siedem dni w tygodniu, również nocą oraz w niedziele i święta.

Obszar usług pomocy drogowej

Pomoc Drogowa Ącki Warszawa to sprawdzona marka, znana kierowcą z profesjonalnego podejścia i rozsądnych cen. Jesteśmy dostępni 24 h 7 dni w tygodniu na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejsowości.

pomoc drogowa warszawa i okoliczne miejscowości

Okoliczne miejscowości

Nowy Dwór Mazowiecki, Jabłonna, Wieliszew, Legionowo, Nieporęt, Radzymin, Marki, Ząbki, Kobyłka, Wołomin, Zielonka, Sulejówek, Halinów, Wiązowna, Otwock, Józefów, Karczew, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Piaseczno, Lesznowola, Piastów, Michałowice, Nadarzyn, Pruszków, Podkowa Leśna, Brwinów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Żyrardów, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Stare Babice, Leszno, Izabelin, Łomianki, Czosnów.

Dane kontaktowe

Pomoc Drogowa ĄCKI

Warszawa, Marki oraz okolice.

Copyright 2021 © ĄCKI POMOC DROGOWA | Wykonanie BEST ID